A może zarabianie przez internet?

Dziś chciałam Ci zasugerować rozważenie alternatywnej metody zwiększenia twoich zarobków poprzez wykorzystanie internetu. Sprzedaż w sieci z roku na rok zyskuje na znaczeniu. To wciąż początki dlatego inwestując teraz czas i pieniądze w rozwój handlu internetowego nadal masz szansę stać się jednym z liderów swojej branży w Internecie.

Co można sprzedawać poprzez internet? Absolutnie wszystko. Są tacy, którzy zarobili miliony dolarów na swojej wiedzy. Oto przykłady:

 • Cynthia Tiano jest adwokatem specjalizujacym sie w rozwodach 
 • Willie Crawford zarabia KROCIE na przepisach kuchennych 
 • Jermaine Griggs uczy w internecie gry na fortepianie 
 • Ray Edwards dzieli sie swoja wiedza na temat pisania 
 • Christina Hills wie jak poslugiwac sie znanym oprogramowaniem 
 • Kenny Handelman jest lekarzem – specjalista od ADHD

Ciebie także zachęcam, abyś zaczęła sprzedawać produkty swojego intelektu i zarabiała na swojej pasji, doświadczeniu i wiedzy. Jak to zrobić? Dostaniesz ode mnie kilka wskazówek:

 • Po pierwsze pamiętaj, że klienci nie zostawiają pieniędzy w internecie przy pierwszej wizycie. Jeżeli tak jak większość firm, stworzysz swoja witrynę o charakterze informacyjnym, to budujesz wiedzę i potrzebę zakupu u klienta, jednak nie gwarantujesz sobie transakcji. W chwili kiedy klient dojrzeje do zakupu lub będzie miał pieniądze – może się okazać, że na przykład nie potrafi ponownie znaleźć twojej oferty. Tak więc podstawowym celem internetu jest budowanie RELACJI z klientem i podążanie za nim.
 • Co sprzedawać? Zastanów się co lubisz, co Cię pasjonuje, na czym się znasz. Oparcie modelu biznesowego o twoje pasje przyniesie Ci mnóstwo frajdy. Łatwiej się też wyróżnić. Jednak warto wiedzieć, że aby zarabiać przez internet nie musisz się właściwie na niczym znać. Są na to skuteczne sposoby, które łatwo poznać.
 • Rynek internetowy rządzi się takim samymi prawami jak każdy inny rynek. Im lepiej określisz swoją grupę docelową, produkt, sposoby dotarcia do klienta, budowanie relacji i serwisu, mechanizmy marketingowe, logistykę dostaw i tak dalej – tym zdrowszy i skuteczniejszy będzie to biznes. Podkreślam to, gdyż nie chcę budować wrażenia, że przez internet można zarabiać bez włożenia w to zadanie dużej ilości własnego wysiłku i pracy. Jednak można to robić stopniowo, równolegle z twoją inną aktywnością zawodową, co już samo w sobie jest interesujące. Docelowo natomiast jest duża szansa na stworzenie zdrowego i trwałego źródła dochodu, który przynosi Ci konkretne pieniądze kiedy śpisz lub oddajesz się swojej pasji.
 • Poszukaj wiedzy i wskazówek praktycznych, jak to zrobić. Obecnie możesz znaleźć na internecie niezwykle konkretne rady, które pozwolą całkowitemu laikowi budować biznes internetowy. Wiem, bo mówię z własnego doświadczenia. Polecam Ci mojego dobrego znajomego, który pomógł w budowie moich stron Mirka Kryskę www.kryska.pl
 • Jeżeli chcesz nieco zgłębić ten temat wejdź na www.dorotasoida.pl/cneb Znajdziesz absolutnie wszystko co potrzeba, aby z powodzeniem zacząć.

0 Responses to “A może zarabianie przez internet?”


 • No Comments

Leave a Reply

You must login to post a comment.