Co daje coaching?

Tym razem odpowiedź na tytułowe pytanie da moja klientka – nazwę ją Ania. Pracowałyśmy razem 2 miesiące i miałyśmy łącznie 7 półgodzinnych rozmów telefonicznych. To zupełnie wystarczający czas, aby przejść metamorfozę – jeżeli tego naprawdę chcesz.

Pamiętaj, że w coachingu sukcesy zależą od twojej samodzielnej pracy, a coach jest tylko przewodnikiem. Pomśl, czy warto odkładać swoje szczęście i dobre życie?

Oto co Ania napisała mi pod koniec naszego programu:

Witaj Doroto,

Muszę przyznać, że jestem faktycznie i szczerze z siebie dumna i równocześnie chciałam bardzo z całego serca podziękować Tobie, że mnie wsparłaś swoim ogromnym doświadczeniem i „nienarzucającym się” profesjonalizmem.

Rzeczywiście jestem teraz świadomą siebie kobietą, która mocno stoi na nogach i wie w jakim kierunku zmierza.

Dzięki naszym sesjom nauczyłam się bardzo dużo ale przede wszystkim najcenniejsze jest dla mnie kilka rzeczy:

  • zrzucenie ciężaru negatywnych przekonań
  • ugruntowanie podstawowych priorytetów życiowych
  • umiejętność panowania nad emocjami
  • zdobycie pewności siebie i wiary w siebie i swoje umiejętności
  • uporządkowanie myśli i uczuć
  • nauczenie się jak chronić swoją przestrzeń dzięki asertywnej postawie

Ta metamorfoza, którą przeszłam w ostatnich tygodniach jest niesamowita i codziennie rano zastanawiam się jak to się stało, że tak dobrze mi poszło :). Dziś myślę, że bardzo tego pragnęłam i włożyłam w te wszystkie ćwiczenia i zadania maksimum siebie.

Jak patrzę na siebie oglądając nagranie z TVN w ostatnim tygodniu, to oczywiście widzę kwestie, które mogłabym lepiej zrobić, ale widzę też jak ogromną pracę już włożyłam i cieszy mnie to co widzę. Po raz pierwszy jestem zadowolona z tego kim jestem i nie mam wątpliwości, że buduję szczęśliwe życie, które będzie wypełnione wspaniałymi ludźmi i wydarzeniami.

I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że w duuuużej mierze to też twoja zasługa :)

Zgadzam się w 100% że poniedziałkowa sesja może być ostatnia, a jeśli kiedyś będę potrzebowała pomocy to na pewno się o nią do Ciebie zwrócę :) Póki co polecam Cię wszystkim moim bliskim i znajomym bo doświadczyłam na własnej skórze jak ważna jest praca z trenerem rozwoju osobistego.

Pozdrawiam serdecznie

Ania.

Obecnie w niezwykle atrakcyjnej ofercie proponuję i Tobie podobne wsparcie. Sprawdź szczegóły na mojej stronie.

Pomyśl co chcesz w życiu osiągnąć i czy warto realizację przesuwać w bliżej nie określoną przyszłość, zamiast skorzystać ze wsparcia. Twoja decyzja.

0 Responses to “Co daje coaching?”


  • No Comments

Leave a Reply

You must login to post a comment.