Nie przestawaj dbać o swój rozwój

W wielu miejscach mojego bloga zachęcam Cię do nieustającego rozwoju, zwłaszcza w obszarze psychologii sukcesu. Jestem przekonana, że – jako wierzysz, tak Ci się stanie – zatem to co myślisz, słowa jakich używasz, twój sposób postrzegania świata ma decydujący wpływ na twój sukces osobisty i zawodowy.

Obecnie jest dostępnych bardzo dużo rozwojowych publikacji i materiałów. Wiele z nich można znaleźć na Internecie i jedno z takich wartościowych źródeł, gorąco Ci dziś polecam. Zajrzyj na adres internetowy http://poczujzmiane.pl

Dla zachęty przeczytaj dalej…

Na stronach Izabeli Sądel znajdziesz Klub Rozwojowca, Kurs Przebaczania, wpisy na temat rozwoju osobistego i psychologii sukcesu, medytacje i wiele innych ciekawych materiałów. Oto co Iza pisze o sobie:

„Nazywam się Izabela Sądel i jestem pasjonatką rozwoju osobistego i duchowego. Myślę, że każdy na pewnym etapie swojego życia czuje potrzebę wprowadzenia jakiś zmian do swojej rzeczywistości. U mnie ten moment nadszedł już kilka lat temu i moja przygoda z rozwojem wciąż trwa, co mnie bardzo cieszy.

Lubię pomagać ludziom i sprawiać by poczuli się choć trochę szczęśliwsi. Dlatego dzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą, bo sprawia mi przyjemność patrzenie jak ludzie rozkwitają razem ze mną.

„Kiedy kwitnie z tobą cały las, radość jest tysiąckrotnie większa” /Osho/

Zatem, daję od siebie to, co najlepsze. Jeśli masz ochotę z tego skorzystać, zapraszam! Jeśli nie, i tak życzę Ci powodzenia na ścieżce, jaką obierzesz.”

http://poczujzmiane.pl/a/aktualnosci.html

Jeżeli pragniesz pracować nad swoim rozwojem – to serdecznie rekomenduje skorzystanie z tego czym dzieli się Izabela. Warto!

0 Responses to “Nie przestawaj dbać o swój rozwój”


  • No Comments

Leave a Reply

You must login to post a comment.